Targami jesień się zaczyna – Green Food na święcie kulturystyki FitLife EXPO!

fitlife-expo-2017

Zdecydowanie to było prawdziwe święto wszystkich entuzjastów zdrowego trybu życia i sportów siłowych. Islandzka mistrzyni IFBB Bikini Fitness Margret Gnarr, jeden z najbardziej wpływowych specjalistów fitness na świecie Simeon Panda, najpotężniejszy Azjata, „Koreański Schwarzenegger” Chul Soon, choreograf i ekspert z zakresu Step, Aerobic i Aerodance, Absolwentka Broadway Dance Center Zena Saheli, żywa legenda armwreslingu prosto z Ukrainy – Rustam Babayew, a z drugiej strony Pudzian, Agresywna Masa, ikona polskiej kulturystyki Piotr Głuchowski, Warszawskie Koksy, siostry Patrycja i Martyna Bukowskie oraz znany z przepłynięcia Bałtyku wpław Sebastian Karaś. To tylko niektóre z gwiazd, które zaszczyciły swoją obecnością podczas targów. Gwiazdy była dostępne na wyciągnięcie ręki, a każdy odwiedzający miał okazję do wspólnego zdjęcia, ale także do rozmów i wspólnych treningów. Wśród takiej mieszanki gwiazd i branżowych autorytetów, którzy na pierwszym miejscu stawiają odpowiednie odżywianie nie mogło zabraknąć nas – marki Global Fit.

Obecność naszej firmy na tych targach była związana z promocją brandu Global Fit (oleje rzepakowo-lniane o bardzo korzystnej proporcji kwasów Omega 3 i 6) w celach zdrowotnych. Sportsmeni, aktywni ludzie, zawodowi trenerzy potrzebują produktów, które wspierają ich sferę odżywiania równolegle z dieta i stosowaniem odżywek białkowych. Podstawą tego jest tłuszcz, a najlepiej wysokiej jakości olej. Dlatego tez nasz produkt cieszył się dużym zainteresowaniem szerokiej grupy osób, która czuwa nad treningami oraz dietą sportsmenów. Nasz produkt spełnił ich oczekiwania nie tylko pod względem wysokiej jakości tworzenia, ale przede wszystkim jego składu. Wyszliśmy naprzeciw tej grupie, która bardzo poszukiwała dobrego produktu będącego podstawą ich żywienia.

Miło napisać, że po raz kolejny stoisko Global Fit cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Przez całe targi odpowiadaliśmy na pytania gości dotyczące zdrowego odżywiania się i eko stylu życia oraz przeprowadzaliśmy degustacje olejów Global Fit. Po raz pierwszy na targach mieliśmy okazję zaprezentować nasz nowy produkt i jego niezwykłe właściwości: masło Shea. Spodziewaliśmy się zainteresowania oraz entuzjazmu, ale szczerze musimy przyznać, że mocno przekroczył on nasze najśmielsze oczekiwania.

FitLife EXPO to największe na południu Polski targi branży fitness. Tegoroczna pierwsza edycja rozpoczyna cykl wydarzeń planowanych na kolejne 4 lata. W dniach 30.09 – 1.10 w Międzynarodowy Centrum Kongresowym w Katowicach na powierzchni sięgającej prawie 10 tysięcy metrów kwadratowych odbyły się między innymi: eliminacje do elitarnych zawodów Arnold Classic Australia 2018 z Mariuszem Pudzianowskim w roli sędziego, najbardziej prestiżowe amatorskie zawody sylwetkowe IFBB Diamond Cup oraz otwarte międzynarodowe zawody w Arm Wrestlingu zakończone biciem rekordu Guinessa z jednym z najsilniejszych ludzi świata.

Mogliśmy oglądać również cross-fitowe zawody Cross Miners Games oraz wybory Miss Boom Boom, czyli najlepszych fit pośladków w kraju.

Bardzo cieszy nas fakt, że ambasadorka marki Global Fit Tamara Szczęśniak –zawodniczka fitness oraz uznana w branży dietetyk i trener personalny znana również jako Iron Woman zajęła drugie miejsce w kategorii Fitness Sylwetkowe!!! Serdecznie gratulujemy! Jak widać codzienne stosowanie olejów Global Fit procentuje. 🙂

Dodatkowo podczas targów można było uczestniczyć w pokazach, wspólnych treningach, warsztatach i panelach dyskusyjnych, porozmawiać z ekspertami w dziedzinie dietetyki i suplementacji.

Targi okazały się sukcesem, a zarazem bardzo intensywną oraz fascynującą przygodą. Poznaliśmy masę ciekawych ludzi. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tyle osób mogło posmakować naszych produktów. Zamierzamy nadal kontynuować naszą misję: aby każdy jadł zdrowo, a zarazem smacznie. Z pewnością pojawimy się podczas kolejnej edycji targów, szerząc dalej nasze kredo, a Państwu dawać niepowtarzalne i wyjątkowe przeżycia smakowe.

Do zobaczenia!