Największy Kongres o chorobach cywilizacyjnych w Polsce!

Olej Global Fit znów bryluje na salonach – śmietanka największych firm żywieniowych, najbardziej znani dietetycy oraz cenieni lekarze – to iście szampańska i wcale nie wybuchowa mieszanka znamienitych gości, pośród których zrobiliśmy bardzo dobre wrażenie.

20 maja w Warszawie w centrum handlowym Złote Tarasy odbyło się święto polskiej dietetyki – Konferencja Żywieniowa Food Forum „Leczenie i dietoterapia w chorobach cywilizacyjnych”!

Ponad 750 uczestników, 450 minut wykładów, 20 stoisk firmowych, liczne konkursy z nagrodami plus gość specjalny Daria Ładocha gwarantowały dzień pełen żywieniowych inspiracji! Był to największy Kongres o chorobach cywilizacyjnych w Polsce!

Wielka sala Multikina Złote Tarasy po raz kolejny wypełniła się pozytywną energią. Niesamowite wykłady wygłosili najlepsi specjaliści – lekarze i dietetycy, na co dzień zajmujący się w swoich gabinetach pacjentami, borykającymi się z najtrudniejszymi, złożonymi problemami żywieniowymi.

Nasi partnerzy firma Metabolic Balance na swoim stoisku prezentowali swoje autorskie plany żywienia, które są łatwe w zastosowaniu, zrozumiałe i wpływają korzystnie na regulację wagi ciała, równowagę przemiany materii oraz poprawiają wydajność psychofizyczną. Dodatkowo prezentowali oraz umożliwiali degustację produktów niezbędnych w zdrowej diecie. Oczywiście nie mogło zabraknąć tu olejów Global Fit.

Na tą szczególną okazję przygotowaliśmy limitowaną serię 50 mililitrowych próbek naszego oleju, które były rozdawane dietetykom, lekarzom oraz klientom, którzy uczestniczyli w konferencji.

Jest nam szczególnie miło, iż olej Global Fit został przyjęty bardzo ciepło. Takie reakcje napędzają nas do jeszcze cięższej pracy i sprawiają, że chcemy być jeszcze lepsi w tym co robimy.

Serdecznie dziękujemy firmie Metabolic Balance za możliwość goszczenia na ich stoisku oraz wszystkim przybyłym gościom i miejmy nadzieję do zobaczenia za rok!