Byliśmy na targach Regionalia 2017.

Regionalia_201
Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia 2017, które odbyły się w dniach 21-23 kwietnia br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie, z pewnością zostaną mile zapamiętane. Wystawcy przygotowali prawdziwą ucztę regionalnych smaków. O produktach z targowego menu opowiadano z prawdziwą pasją, ale nie zdradzano sekretnych przepisów, nawet przedstawicielom z branży.

Firma Green Food była jednym z wystawców tegorocznych Targów Regionalia. Swoim oryginalnym stoiskiem prezentowała się okazale wśród innych wystawców. Podczas targów zaprezentowany został pełen przegląd wysokiej jakości produktów, które można było skosztować oraz dowiedzieć się wszystkiego na ich temat. Stoisko firmy cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony odwiedzających targi uczestników. Odwiedzający kosztowali z przyjemnością nasze wyroby, szczególnie, że produkty Global Fit wyróżniają się wysoką jakością, cennymi wartościami odżywczymi oraz tradycyjnym sposobem produkcji. Wśród odwiedzających znajdowali się prawdziwi entuzjaści olejów smakowych, dzięki czemu nie tylko apetyczny wygląd, ale i rozmowa o tym jak produkty powstają skłaniała do zakupów.

Firma Green Food swoim oryginalnym stoiskiem prezentowała się okazale wśród innych wystawców. Jednym z nich było stoisko Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, które znajdowało się w centralnym punkcie hali i cieszyło się dużym zainteresowaniem. Jego przedstawiciele chętnie dzielili się wiedzą na temat europejskich systemów jakości żywności. Na stoisku obecna była znaczna część z certyfikowanych producentów żywności.
Część wystawców przyjechała na targi również po to, by spotkać się z osobami znającymi już prezentowaną markę i produkty. Targi pozwoliły nam poznać oczekiwania klientów, co więcej, rozmowy z konsumentami stały się inspiracją do kolejnych działań i planów rozwojowych firmy.