Global Fit na targach Beauty Days 2017

Firma Green Food oraz marka Global Fit od zawsze wspierają prozdrowotny tryb życia, ale również promują wszystko co naturalne, ekologiczne, ważne dla ciała i ducha.

Dlatego też nie mogło nas zabraknąć na targach Beauty Days.

W dniach 19 – 21 maja na powierzchni 30 000 m2 w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, pod Warszawą  spotkało się ponad 250 wystawców z kraju i zagranicy którzy zaprezentowali nowości, produkty i zabiegi z branży kosmetycznej oraz fryzjerskiej.

Druga edycja targów Beauty Days to wydarzenie o charakterze biznesowym, jak i edukacyjnym. To ogromna szansa na poszerzenie kontaktów biznesowych oraz możliwość pozyskania wiedzy i doświadczeń z zakresu nowych trendów.

Po raz kolejny na tak dużych targach nasz olej został przyjęty niezwykle entuzjastycznie. To bardzo ważne, że z każdym dniem wśród społeczeństwa zwiększa się świadomość dotycząca zdrowego odżywiania i zdrowego trybu życia. Takie nawyki to klucz do długiego i szczęśliwego życia.

Podczas Targów odbyły się liczne wydarzenia towarzyszące, a wśród nich m. in. Międzynarodowy Konwent Branży Kosmetycznej, Akademia Fryzjerska, przeróżne szkolenia, konferencje i warsztaty, oraz pokazy. Do współpracy zaangażowane zostały ikony stylu, eksperci, znane nazwiska ze świata beauty między innymi: Edyta Górniak, Maja Sablewska, Natalia Siwiec, WSacademy, KatOsu, Red Lipstick Monster, Ewa Gil, Dorota Kościukiewicz-Markowska, Anna Mucha,  Adrianna Grotkowska.

Na targach gościli również panowie: Maciej Niepogodziński – prezes Fundacji Zero Barier zajmującej się likwidowaniem barier wobec osób niepełnosprawnych oraz Aureliusz Wilk, znany jako Aurelio Cooking – wybitny mistrz kuchni i podróżnik. Aurelio swoje doświadczenie zdobywał na wszystkich kontynentach z wyjątkiem Antarktydy. Jak sam mówi o sobie nie gotował na biegunie południowym, ale w Nowej Zelandii gotował polarnikom. Czarodziej smaków i estetyki potraw, pierwszy w Polsce propagator i ambasador żywienia wg modelu Tri Anthropo Type Paschalidis. Wieloletni szef kuchni, trener kulinarny, specjalista technologii przygotowania potraw. Jego książki o zdrowym gotowaniu i odżywianiu wydawane są w Polce i w Grecji, gdzie zdobyły ogromne uznanie i rangę bestsellerów.

Na targach panowie wspólnie prowadzili stoisko Aurelio Cooking – jest to międzynarodowy projekt upowszechniania leczenia żywieniem i promocji nowych odkryć naukowych w zakresie żywienia oraz nowych technologii przygotowywania zdrowych i estetycznych posiłków.

Na stoisku promowano wiele sprzętów i produktów kulinarnych. Mistrz Aurelio przygotował wspaniałe, smaczne, ale i zarówno zdrowe dania oraz przeprowadzał degustację wśród gości.

Warto podkreślić, że mistrz swoje kulinarne arcydzieła przygotowywał na naszym BIO oleju Global Fit z rzepaku i lnu (5%) w dwóch smakach – klasycznym oraz o aromacie masła. Był zachwycony jego niepowtarzalnym smakiem, aromatem oraz właściwościami odżywczymi.

Stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Po dania mistrza przygotowane na naszym oleju ustawiały się kolejki. Aurelio wygłosił również prelekcję na temat różnych sposobów pokonania otyłości. Jesteśmy niezmiernie dumni, iż w prezentacji padło wiele pochwał na temat naszego oleju oraz pojawił się on na slajdach. Uznanie tak wielkiego autorytetu kulinarnego to dla nas ogromny zaszczyt.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, z którymi mogliśmy się spotkać na targach, to były bardzo ciekawe, intensywne i ekscytujące dwa dni. Do zobaczenia na następnych targach!